BTP

O FIRMIE

Jesteśmy partnerem flotowym takich aplikacji jak – Uber, Bolt, Uber Eats, Free Now. Posiadamy licencję Taxi w 20 miastach, co oznacza że możecie jeździć z nami w całej Polsce. Współpraca z naszą firmą oznacza także, że nie musisz
martwić się o wszelkie dokumenty i rozliczenia. Robimy wszystko za Ciebie!
Skontaktuj się z nami a my przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

POZNAJ NAS

KRZYSZTOF
Prezes zarządu

Pomysłodawca i założyciel BTP Wielkie wsparcie dla naszych kierowców. Krzysztof trzyma rękę na pulsie, dba o każdy szczegół i w zawrotnym tempie rozwija naszą firmę! Miłośnik zwierząt domowych, właściciel 3 psów. Ceni sobie szczerość i
podejmowanie wyzwań.

PAULINA
Asystentka zarządu

Paulina to prawa ręka Prezesa! Posiada wiedzę na każdy temat, więc jeśli masz pytanie to śmiało dzwoń do Pauliny. Nie pozostawi Cię bez odpowiedzi i uzupełnionych dokumentów! Prywatnie jest pozytywną osobą, zapewniamy że przyjeżdżając
na rozliczenia, nie odjedziesz bez usłyszenia ciekawej historii!

KRZYSZTOF
Dyrektor działu marketingu

Krzysztof to dyrektor działu marketingu – nie oznacza to jednak, że pisze ten tekst.. Jednak jeśli go czytasz, wiedz że zobaczyłeś to dzięki niemu. Pełen pomysłów i otwarty na nowe możliwości. Uwielbia dobre jedzenie oraz nie wyobraża
sobie pracy bez słuchania muzyki.

DAMIAN
Koordynator kierowców

Damian jest praktycznym wsparciem każdego z naszych kierowców. Tłumaczy, pokazuje i doradza. Lubi mieć wszystko pod kontrolą, więc większość rzeczy ma zaplanowane już z tygodniowym wyprzedzeniem!

KAROL
Programista

Wykonawca systemu BTP APP. Nasz programista nie pozostawia sobie równych! Z pewnych względów (nie, nie jest zawodowym hakerem, eh..) pozostawiamy jego postać w formie anonimowej.

KAROL
Koordynator kierowców w trójmieście

Koordynator kierowców w Gdyni, Sopocie i Gdańsku. Jeśli chcesz z nami współpracować i potrzebujesz informacji z pierwszej ręki – koniecznie umów się na spotkanie z Karolem!

Dlaczego warto z nami współpracować?

01

BTP APP

Wystarczy, że zarejestrujesz się do naszego systemu, a wszystkie rozliczenia, umowy, faktury, podatki będą w jednym miejscu! Zorganizowanie to nasz priorytet!
Icona

02

PROGRAMY POLECAJĄCE

Uwielbiamy dawać Wam różne nagrody, dlatego uruchomiliśmy przeróżne programy polecające, dzięki którym możecie zarobić nawet 400 złotych!

Icona

03

BADANIA

Otrzymujesz od nas skierowanie na badania, które zostaną wykonane jak najszybciej! Nasza współpraca z różnymi ośrodkami pozwala Wam zacząć pracę nawet już w 48 godzin!

Icona

04

WSPARCIE

Do każdego kierowcy podchodzimy indywidualnie, odpowiadamy na każde pytanie, odbieramy każdy telefon (nawet w późnych godzinach!). Z każdym staramy się mieć świetny kontakt aby praca była Waszą przyjemnością!

Icona

05

WYNAJEM AUTA

Nie posiadasz własnego auta, a chcesz mieć swoje na wyłączność? Nie ma problemu! Mamy pełno aut, które czekają tylko na Ciebie. Wynajem auta rozliczamy za symboliczną kwotę na tydzień.

Icona

06

UMOWA

Otrzymujesz od nas umowę, dzięki czemu możesz być pewny, że wszystko odbywa się w legalny sposób! Podatki i inne dokumenty załatwiamy oraz rozliczamy za Ciebie. Jedyne Twoje zadanie to jazda samochodem!

Icona

Co sądzą o nas kierowcy?

C.F

5 gwiazdek

Najlepszy Partner Flotowy z jakim współpracowałem do tej pory. Tu pomagają mi zawsze jak czegoś potrzebuję.

P.K

5 gwiazdek

Serdecznie polecam, jeden z nielicznych partnerów BOLT, który posiada nowe, zadbane auta. Wypłata zawsze na czas, warunki oraz komfort pracy na bardzo wysokim poziomie.

I.K

5 gwiazdek

Najlepszy partner flotowy z jakim miałam do czynienia, a muszę zaznaczyć, że było ich kilku, polecam serdecznie!

K.S

5 gwiazdek

Polecam partnera flotowego. Uczciwy, wypłata zawsze na czas, oferuje pracę na nowych, zadbanych samochodach.