JAK MOŻEMY CI POMÓC?

search icon

Lub przejrzyj listę najczęściej zadawanych pytań

BTP

Jesteśmy sprawdzonym i zaufanym partnerem Bolt, Uber, Uber Eats, Free Now, Deligoo. W przyszłości planujemy rozwinąć swoją działalność o wiele więcej aplikacji! Nasza firma znajduje się w Bydgoszczy, jednak działamy w całej Polsce – w 19
miastach! Zaufało nam już kilkaset kierowców, zaufaj i TY.

Nasze biuro znajduje się w Bydgoszczy jednak działamy w 19 miastach! Są to: Białystok, Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Toruń,
Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Uber, Uber Eats, Bolt, Free Now, Deligoo jednak nie zamykamy się na nowe możliwości oraz nowe aplikacje!

Biuro: Karola Szajnochy 11, 85-739 Bydgoszcz
Telefon: 699 715 175 | 699 715 176
Mail: biuro@btpartner.pl

FORMALNOŚCI

Umowa zlecenie Umowa zlecenie wraz z umową najmu Współpraca B2B (przy własnej działalności gospodarczej)

Tak! W takim wypadku jednak, musisz sam zajmować się księgowością i innymi sprawami z nią związanymi. Będziemy się także rozliczać na umowie B2B

Przychodząc do naszego biura musisz mieć ze sobą zapas dokumentów:
– Ważne prawo jazdy minimum 1 rok
– Zaświadczenie o niekaralności ważne mniej niż miesiąc
– Komplet badań lekarskich i psychotechnicznych
– Dowód tożsamości
– musisz mieć co najmniej 20 lat

GRAFIK

Jeżdżąc na naszych autach, jesteś zobowiązany do pracy po 12 godzin. Nie bój się! Grafik dostosowujemy pod Ciebie także jeździsz ile chcesz! Dzień pracy, kolejne 2 dni wolne? Bez problemu! Cały grafik dostosowujemy razem z Tobą.

Jeżdżąc swoim autem, grafik zostawiamy tylko i wyłącznie Tobie. Nie wnikamy po ile godzin jeździsz, w jakie dni itp.

AUTO

Jak najbardziej! Z pomocą przychodzi nasza flota. Nie musisz mieć swojego auta żeby z nami jeździć! Nie przysługują Ci także żadne dodatkowe koszty od wynajmu.

Tak! Wypożyczamy nasze auta na własność za kwotę 600 zł za tydzień.

Podejmując się pracy na naszym aucie. musisz o nie dbać, tzn: jeździć na myjkę, odkurzać, sprawdzać stan techniczny, zgłaszać usterki itp. Instrukcję obsługi i telefony awaryjne znajdziesz w naszych autach.

Otrzymujesz od nas kartę paliwową, dzięki której będziesz rozliczał się bezgotówkowo. Za paliwo, myjkę itp. rozliczamy się przy rozliczeniach, także prosimy o branie ze sobą faktur.

Otrzymujesz od nas kartę paliwową, dzięki której będziesz rozliczał się bezgotówkowo. Za paliwo, myjkę itp. rozliczamy się przy rozliczeniach, także prosimy o branie ze sobą faktur.

ROZLICZENIE

Wypłatę obliczamy według wzoru.

– Free Now – 23,76%
– Bolt – 30,75%
– Uber – 10,8%-27% w zależności od miasta.
Podane prowizje zawierają już podatek VAT.

Jeżdząc na jednej aplikacji rozliczenie wynosi 30 zł, pracując na 2 aplikacjach koszt wynosi 50 zł, a na 3 – 60 zł. Kierowcy zakładają konta na 3 aplikacjach, a za rozliczenie płacą tylko wtedy, kiedy wykonują przejazdy z danej aplikacji.

Wszystko zależy od Ciebie. Możesz rozliczać się co tydzień lub miesięcznie, przy czym miesięcznie płacisz tylko raz za rozliczenie! Co tydzień – płacisz co tydzień np. 30 zł.