Baza wiedzy kierowców Bolt

17 października, 2021

Bolt podnosi prowizję do 25%!

Od 18.10.2021 Bolt podnosi swoją prowizję z 22% do 25% oraz rezygnuje z opłaty za e-Kasę. To znaczy, że kierowcy w skali miesiąca zaoszczędzą 27,04 zł. […]
23 września, 2021
Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego

Jak przygotować się na kontrolę WITD?

Wojewódzka Inspekcja Transportu Drogowego przeprowadziła serię kontroli kierowców Bolt i podzieliła się najważniejszymi wnioskami. Jeżeli chcesz uniknąć mandatów, rzuć okiem na osiem uwag od WITD.
12 września, 2021

Jak zarabiać więcej na aplikacji kierowcy Bolt w Bydgoszczy lub w Toruniu?

Czy możesz poprawić swoje zarobki “na rękę”, nie spędzając za kierownicą ani godziny dłużej? Oczywiście, że tak! Możesz zacząć od zmiany nawyków za kierownicą i lepszego poznania topografii miasta, a skończyć na “przesiadce” na inny samochód.
21 sierpnia, 2021

Kłopotliwe sytuacje z pasażerami

Sprawdź co zrobić w kłopotliwych sytuacjach takich jak pozostawienie przez pasażera przedmiotu lub gdy pasażer zabrudził lub uszkodził Twój samochód.
15 sierpnia, 2021

Jak zostawić napiwek dla kierowcy Bolta?

Jesteś zadowolony ze swojej podróży Boltem? Dotarłeś bezpiecznie i szybko do celu? Kierowca poprawił Ci humor? Doceń go, zostawiając napiwek po zakończeniu przejazdu!
15 sierpnia, 2021

Jak działa aplikacja kierowcy Bolt?

Czy aplikacja kierowcy Bolt jest “taksometrem w telefonie”? I tak, i nie. Tak, bo odpowiada za kalkulowanie kosztu przejazdu. Nie, bo wyznacza cenę jeszcze przed rozpoczęciem kursu, przewiduje jego trasę, umożliwia bezpośrednią komunikację z pasażerem i…
System BTPartner